Prejdite na náš nový web WWW.ALILA.SK


PODMIENKY REZERVÁCIE



ZISTENIE ADRESY PREVÁDZKY

Pri objednávaní do MEDICINSKEHO CENTRA PEDIKURY, ktoré sídli na adrese: Párovská 14, 949 01 Nitra, sa prosím uistite o správnosti adresy, na ktorú treba ísť.

ODPOVED NA KONTAKTNU SMS SPRAVU PRI OBJEDNANI

Deň vopred Vám odosielame SMS správy na Vaše kontaktné telefónne číslo, ktoré ste nám zadali vy pri Vašom objednávaní. Tieto SMS správy Vám pripomínajú, že Vás na druhý deň očakávame na čerpanie služby, na ktorú sa máte dostaviť a rovnako tak aj telefónne číslo na pracovníka, ku ktorému ste objednaný. Ak z nejakých dôvodov nemôžete prísť na termín, prosím kontaktujte recepciu na tel. 0904 222 001.

MEŠKANIE NA TERMIN

Na objednaný termín, prosím príďte včas. V prípade, že nemôžete prísť, zavolajte na telefónne číslo recepcie, kde realizujeme rezervácie v čase od 09:00 hod. do 16:00 hod. na tel. čísle 0904 222 001 a uveďte dĺžku Vášho meškania. Pri meškaní 10 minút, Vám budú služby poskytnuté v súlade s individuálnym dojednaním s pracovníkom, ku ktorému ste objednaný. Pri meškaní viac ako 15 minút a bez kontaktovania recepcie, či konkrétneho pracovníka, môže byť Vaša rezervácia zrušená a obsluha Vás môže z časových dôvodov odmietnuť obslúžiť.

STORNO TERMINU A POPLATOK

Pri stornovaní či presunutí termínu urobte tak, prosím, čo najskôr, ako sa zmeny dozviete. Najneskôr do 24 hodín pred Vaším termínom, a to odoslaním SMS správy konkrétnemu pracovníkovi, alebo telefonicky kontaktujte našu recepciu 0904 222 001. Pokiaľ tak neurobíte, pri najbližšej návšteve Vám bude naúčtovaná položka vo výške 20€. Ide o administratívny poplatok spojený s nákladmi na preregistráciu Vami obsadeného avšak nevyčerpaného termínu. Potvrdením objednávky súhlasíte s Podmienkami rezervácie termínov v MEDICINSKOM CENTRE PEDIKURY.

ZAKAZNIK NAŠ PÁN...

Vážení klienti, toto opatrenie robíme hlavne pre Vás, aby sme Vás mohli obslúžiť k Vašej spokojnosti v čo najkratšom čase. Zároveň si tak spoločne vytvárame priestor pre urgentné objednávky. V prípade, ak jeden klient zruší termín vopred, druhý klient môže dostať okamžitý termín. Veríme, že tento systém je prospešný pre Vás aj nás.

OBJEDNAVACIE LEHOTY

Vzhľadom k tomu, že naše MEDICINSKE CENTRUM PEDIKURY ošetruje klientov z celej republiky, je potrebné sa vopred objednať a dohodnúť si termín a čas ošetrenia. Záleží nám na vysokej profesionalite personálu a kvalite úkonov, preto sa každému klientovi venujeme maximálne a jeho problémy riešime veľmi komplexne.

ĎAKUJEME

Za každého spokojného zákazníka, zákazníčku, ktorí sú našimi stabilnými zákazníkmi a svoju skúsenosť a pocity posúvajú ďalej.


x